НОВИНИ

Horeca (Хорека) — Асортимент для готельного і ресторанного бізнесу!

Horeca (Хорека) — асортимент для готельного і ресторанного бізнесу!

Horeca (Хорека) — уявити життя без таких господарських товарів, як пральний порошок, засіб для миття посуду, мило, засоби для виведення плям, просто неможливо. Побутова хімія — невід’ємний арсенал догляду за будинком чи офісом.

Продаж побутової хімії оптом і в роздріб здійснюється при декількох етапах контролю. Ми завжди готові підтвердити бездоганну якість відповідними документами та сертифікатами. 

Приватне підприємство «Віксав Груп» запрошує до співпраці. 

Рішення для HoReCa ,Товари для HoReCa
Комплексне постачання бізнесу витратними матеріалами: одноразовий посуд, побутова хімія.
Оберіть найбільш зручний метод оплати саме для Вас: сплачуйте готівкою або скористайтесь можливістю безготівкового розрахунку.
Є можливість оплатити рахунок частково готівкою, а решту банківською карткою. Також, Ви можете оцінити переваги наших кредитних сервісів.

Використання традиційних побутових хімічних засобів стає витратним і малоефективним. Тому потрібна професійна побутова хімія для клінінгу.

Це актуально для всіляких промислових підприємств, офісних і торгово-розважальних центрів, медичних установах.
Професійні миючі засоби здатні значно прискорити процес очищення. Завдяки професійними миючим засобам, час на прибиранням та доглядом за поверхнями скорочується в рази, тому у професійній діяльності хімія Хорека просто незамінна.
Професійні миючі засоби розробляються спеціально для максимально якісного ефекту очищення від забруднень, а завдяки великий упаковкам дозволяють зекономити.

Продукція  фасована у ємності від 4 літрів :

  • Гелі для прання Diskpax , April;
  • Засоби для миття посуди Efeck Extra;
  • Пральні порошки Nice , Green line , Wei;
  • Засоби для прибирання Mors;
  • Універсальні засоби для прибанння Mors.

 

Horeca (Хорека)
Horeca (Хорека)

MORS ™ — Засоби для прибирання

MORS ™ — Засоби для прибирання

MORS ™ — торгова марка пропонує широкий асортимент побутової хімії  для прибирання  Вашої оселі.

Натуральні та органічні продукти для вашої оселіВсі люблять оточувати себе продуктами, які добре пахнуть, не шкодять рукам та ще й усувають мікроби і бактерії. Складність полягає в тому, що більшість з цих продуктів також містять хімічні інгредієнти, які дуже шкідливі для навколишнього середовища. Деякі з них навіть токсичні, а більшість помалу шкодить вашим рукам. Отже, як ви дивитеся на те, щоб пошукати натуральні продукти, які не лише є ефективними, але й не завдають жодної шкоди вам або навколишньому середовищу?

Приватне підприємство «Віксав Груп» запрошує до співпраці.

Продукція  фасована у ємності від 4 літрів :

  • Гелі для прання Diskpax , April;
  • Засоби для миття посуди Efeck Extra;
  • Пральні порошки Nice , Green line , Wei;
MORS ™ - Засоби для прибирання
MORS ™ — Засоби для прибирання

Efekt Extra™ — Засіб для миття посуду

Efekt Extra ™ — Засіб для миття посуду

Efekt Extra ™ — Засіб для миття посуду. Економічний рідкий засіб для миття посуду з ароматом м’яти чи лимона . Також може використовуватися для миття скляних, пластикових, металевих, керамічних і дерев’яних поверхонь.Активна формула без особливих зусиль видаляє пригорілий жир і забруднення. Має чудову очищає здатністю і піноутворенням. Свою ефективність засіб не втрачає навіть в холодній воді.Засіб призначений для ручного використання. Для миття нанесіть невелику кількість Efekt на губку або посуд. Додавайте засіб у міру необхідності. Після миття обполосніть посуд чистою водою.

Засоби для миття посуду ✅ Купити Засоби для миття посуду на сайті ➤ Продаж по всій Україні! ⭐ Великий вибір і наявність ⚡ Акції, знижки  ⚡ Каталог з низькими цінами ⏳ Швидка доставка ✈ Кращий асортимент .

Efekt extra засоби для миття посуди
Efekt extra

Рідкі засоби для прання April™ та Diskpax™

Dikspax™

April™

Гель для прання  підходить до всіх видів тканин, може використовуватися у воді будь-якої жорсткості. Нова формул а піклується про тканини на всіх рівнях. Волокна зберігають структуру та обсяг, а речі — свій первісний вигляд. Особливі ензими розпізнають і ефективно видаляють всі типи забруднень не тільки на поверхні, але і глибоко в структурі волокон. Спеціальні полімери захищають тканину від зносу і повторних забруднень. Безфосфатні гелі — виняткова чистота, захист тканини і свіжість в повному обсязі, а також 100% екологічність як для людини так і для природи.

Приватне підприємство «Віксав Груп» запрошує до співпраці. Для інформації , щодо співпраці переходіть по ссилці http://w-group.com.ua/spivpratsya/

Підпишись та будь в числі перших про новинка та акції