Horeca (Хорека) — Асортимент для готельного і ресторанного бізнесу!

Horeca (Хорека) — асортимент для готельного і ресторанного бізнесу!

Horeca (Хорека) — уявити життя без таких господарських товарів, як пральний порошок, засіб для миття посуду, мило, засоби для виведення плям, просто неможливо. Побутова хімія — невід’ємний арсенал догляду за будинком чи офісом.

Продаж побутової хімії оптом і в роздріб здійснюється при декількох етапах контролю. Ми завжди готові підтвердити бездоганну якість відповідними документами та сертифікатами. 

Приватне підприємство «Віксав Груп» запрошує до співпраці. 

Рішення для HoReCa ,Товари для HoReCa
Комплексне постачання бізнесу витратними матеріалами: одноразовий посуд, побутова хімія.
Оберіть найбільш зручний метод оплати саме для Вас: сплачуйте готівкою або скористайтесь можливістю безготівкового розрахунку.
Є можливість оплатити рахунок частково готівкою, а решту банківською карткою. Також, Ви можете оцінити переваги наших кредитних сервісів.

Використання традиційних побутових хімічних засобів стає витратним і малоефективним. Тому потрібна професійна побутова хімія для клінінгу.

Це актуально для всіляких промислових підприємств, офісних і торгово-розважальних центрів, медичних установах.
Професійні миючі засоби здатні значно прискорити процес очищення. Завдяки професійними миючим засобам, час на прибиранням та доглядом за поверхнями скорочується в рази, тому у професійній діяльності хімія Хорека просто незамінна.
Професійні миючі засоби розробляються спеціально для максимально якісного ефекту очищення від забруднень, а завдяки великий упаковкам дозволяють зекономити.

Продукція  фасована у ємності від 4 літрів :

  • Гелі для прання Diskpax , April;
  • Засоби для миття посуди Efeck Extra;
  • Пральні порошки Nice , Green line , Wei;
  • Засоби для прибирання Mors;
  • Універсальні засоби для прибанння Mors.

 

Horeca (Хорека)
Horeca (Хорека)

Добавить комментарий